גיוס ברוסיה

רוסיה אסיסטנס מספקת לחברות סטארט-אפ, חברות טכנולוגיות, יזמים וחברות בוגרות גישה לאפיקים פיננסיים חדשים.

רוסיה אסיסטנס מתמחה בגיוס הון מקרנות הון רוסיות, אנג'לים רוסיים, מרכזי השקעות וקרן סקולקובה.

גיוס מקרנות הון רוסיות- מתחיל לפחות מ 1.5 million $. חברות שמעוניינות לבחור באפיק גיוס דרך הקרנות הרוסיות יצטרכו להיות לפחות עם POC. מודל עסקי עובד יהווה יתרון לחברה (רווח ברוטו),פטנטים כמו כן גם יהוו יתרון.

אנג'לים רוסיים (National Association of Business Angels - NABA)

טווח השקעות של עד 1 million$ (קבוצות גדולות של אנג'לים מגובשות תחת מנהל קבוצה אחד). אנג'לים רוסיים מעדיפים להיקרא כמשקיעים. רוב האנג'לים ברוסיה מאוגדים בקבוצות השקעה. טווח ההשקעה הממוצע נע בין 250,000$ ל500,000$. חברות שבוחרות לבחור באפיק גיוס זה מחויבות שיהיה להן לפחות MVP,אבני דרך, תכנית עסקית, תקציב הוצאות ועוד.

גיוס מכל רחבי העולם-

רוסיה אסיסטנס מתמחה בגיוס מקרנות בילטרליות ותכניות מחקר ופיתוח בינלאומיות מכל העולם כגון: Horizon 2020, SME Instrument, EUREKA & Eurostars program והמדען הראשי בישראל. בנוסף החברה מתמחה בגיוס מקרנות דו לאומיות כגון: )ארה"ב)BIRD,(סינגפור) SIRD &(קנדה) CIIRDF, תכניות דו לאומיות עם יפן, סין , מדינות אמריקה הלטינית ועוד שלל תכניות.

אנו עוזרים לחברות אשר מעוניינות לקחת חלק בתכניות אלו בשלבי ההשמה ובשלבים מתקדמים יותר מגשרים ביניהם לבין הדרישות הכספיות של התכניות, ברוב התכניות נדרש matching לקבלת המענקים.

גיוס המונים בארה"ב:

רוסיה אסיסטנס מציעה לחברה שלך את האפשרות לגייס כספים מהציבור האמריקאי בתמורה למניות החברה, לצורך התחלת תהליך הגיוס על החברה לפתוח חברה בארה"ב, אנו מציעים לכם את האפשרות לפתוח דרכנו חברה בדלוור. חברות יכולות לגייס בין מיליון דולר לעד 50 מיליון ב tier 1 and 2

גיוס מסין:

רוסיה אסיסטנס פתחה לאחרונה אפיק גיוס חדש עם קרנות הון סיכון סיניות, מסלול זה מתאים לחברות עם מוצר פעיל אשר מחפשות השקעה.

ישיבות פורטפוליו:

מטרת המפגשים היא לספק תובנה מפורטת עבור חברות בשלבים שונים על אפשרויות גיוס כספים שונות מרוסיה וממקומות אחרים בכל רחבי העולם, יחד עם ההסבר על דרישות גיוס ממקורות הגיוס השונים חברתנו גם מתמחה באפיקים כמו: משקיעים פרטיים , קרנות הון סיכון, מענקים מקרנות ממשלתיות (ללא חלוקת הון עצמי ).

נדבר על ההבדלים בין מענקים ממשלתיים והשקעות פרטיות העלויות שלהם, נהלי עבודה, בנושאים הקשורים לגיוס כספים, משך תהליכי גיוס כספים וכו' .

המפגש מתקיים בסגנון מושב פנוי, כך אתם מוזמנים לשאול שאלות בכל שלב של הפגישה לגבי גיוס כספים בכלל וכן שאלות ספציפיות כמו חששות בנושא הגיוס עבור החברה שלך.

הפגישה מתקיימת מדי שבוע בימי שני במנחם בגין 11 רמת גן, מגדל רוגובין תדהר, קומה 12 בשעה 16:30. אורך הפגישה כ45 דקות.

הפגישה פתוחה עד ל8 חברות בכל מפגש, זאת אינה פגישה פרטית (במידה ואתם מעוניינים לקיים פגישה פרטית עבור חברות מטעם אותו אקסלרטור, המינימום הנדרש הוא 4 חברות).

פגישת הפורטפוליו אינה דורשת דמי רישום או הרשמה ,היא אינה מחייבת מצדך.

כדי להירשם למפגש מלאו את הטופס ואנו נשלח לכם הזמנה (על בסיס מקום פנוי).

שאלות ותשובות:

מה סיכויי להתקבל לאחד מאפיקי הגיוס?

תמצית המנהלים של חברת הסטארט- אפ שלך תזכה לסקירה וביקורת של אנשי הצוות במועצת ההשקעות של חברת רוסיה אסיסטנס (בעלי מקצוע בתחום המדובר). אנו שומרים לעצמנו את אפשרות בחירת החברות להן אנו מאמינים יש את הסיכויים הטובים ביותר לגייס כספים.

האם אני יכול לגשת לקרנות הון סיכון ללא POC?

זה אכן אפשרי אך יהיה קשה משמעותית להצליח לגייס ואף תהיה סבירות גבוהה שתאלצו לוותר על עוד מהון המניות שלכם.

האם אני צריך תכנית עסקית ברוסית עבור הקרנות או האנג'לים?

לרוב אין צורך, במיוחד לא בשלבים הראשוניים. בשלבים מתקדמים יותר במעמד חתימה על מזכר ההבנות בנוגע להשקעת הקרן או האנג'לים ייתכן כי הוצאות התרגום יכללו.

מהן הדרישות של האנג'לים הרוסיים?

דרישותיהן של האנג'לים הרוסיים אינן שונות מאף אנג'ל אחר מרחבי העולם. בתמורה להשקעתם בחברה הם מקבלים מניות בחברה בהתאם לשווי החברה.

איך עובד מסלול גיוס מאנג'לים רוסיים?

בשלב ראשוני אנו עוברים על תמציות המנהלים שקיבלנו וברגע שהצוות שלנו מזהה פוטנציאל לגיוס ברוסיה אנו מיידעים את חברתך ואז מתחיל תהליך העבודה למול האנג'לים.

האם אני יכול להמשיך לחפש מקורות גיוס חיצוניים?

כן! אתה אכן זכאי לגייס מכל מקור חיצוני בכל שלב. קרן סקולקובה לא יכולה להגביל, כנ"ל גם לגבי אנג'לים רוסיים, גיוס ממקורות אחרים רק תורם לתהליך כיוון שהצד הרוסי רואה את הנושא בפן חיובי מאוד.

מהו פרק הזמן שלוקח על מנת לקבל את המענק?

תהליך קבלת המענק לרוב לוקח בין 3 ל6 חודשים משלב הגשת הבקשה (הזמן בעיקר תלוי ביזם ובקצב מילוי הטפסים שלו).

מה קורה במידה והקרן לא אישרה את קבלת המענק?

מקרים כאלה הם נדירים אך הם אכן יכולים לקרות. על כל פנים אנו יכולים להציע לחברתך עוד אפיקי גיוס.

עבור כמה חברות ביצעתם גיוסים מוצלחים או לחלופין נמצאים כרגע באמצע תהליך הגיוס?

נכון להיום חברתנו עזרה בגיוס ליותר מ12 חברות רוסיות ( חלק כמענקים וחלק מאנג'לים) וכמו כן עזרה בגיוס ל8 חברות ישראליות כאשר יותר מ20 חברות נמצאות בשלבים מתקדמים, אנו עוזרים בגיוסים עבור כ20 חברות בשנה.

אוקיי נשמע טוב, איך אני מגיש בקשה?

מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם לארגן פגישה במשרדינו, בה תוכלו ללמוד יותר על הזדמנויות גיוס הכספים ולקבל הדרכה אישית עבור החברה שלכם.


Pitch us now :

גודל מרבי: 2Mb (doc/pdf/jpg/png/gif)